Adv: Adelinahost is a leading web hosting company offering services in US and Europe. One of the largest LYRICS websites https://lyrics.az and https://azlyrics.az hosted by Adelinahost.
Ви тут: Головна \ Інші послуги \ Отриманння Витягу з ЄДР

ОТРИМАННЯ ВИТЯГУ З ЄДР

книга Джона Апдайка
Биография Дэвида Моррела
продажа авто в омске
книжный магазин книжный магазин онлайн

Витяг з ЄДР- це документ, в якому присутні всі доступні (вказані у держ. реєстрі) дані про конкретну юр.особу чи фіз. особу підприємства, а саме:

Для юридичної особи:

- найменування юридичної особи; ідентифікаційний код юридичної особи; форма власності юридичної особи; місцезнаходження юридичної особи; прізвища, імена, по батькові осіб, які мають право вчиняти юридичні дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори, їх ідентифікаційні номери як фізичних осіб – платників податків; наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи; наявність даних про перебування юридичної особи в процесі припинення ідприємницької діяльності; дата та номер запису в ЄДР; розмір статутного капіталу; дата видачі виписки.

Для фізичної особи-підприємеця:

- прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи – підприємця; ідентифікаційний номер фізичної особи – платника податків; місце проживання фізичної особи – підприємця; наявність обмежень щодо представництва від імені фізичної особи – підприємця; наявність даних про перебування фізичної особи – підприємця у процесі припинення підприємницької діяльності; дата та номер запису в ЄДР; дата видачі виписки.

На сайті

На сайті 2 гостей та відсутні користувачі

Про нас

Юридичні послуги надаються у сфері реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Надійно представляємо інтереси клієнтів в органах виконавчої влади України, допомогаємо в отриманні різноманітних необхідних документів для Підприємств.

Зв'язатися з нами

  • Україна, м. Львів
  • 097 148 23 83
  • 093 08 16 164