Adv: Adelinahost is a leading web hosting company offering services in US and Europe. One of the largest LYRICS websites https://lyrics.az and https://azlyrics.az hosted by Adelinahost.

Про реєстрацію партії

Про реєстрації політичних партій
Закон України "Про політичні партії". ст. 10. Рішення про створення політичної партії приймається на її установчому з’їзді (конференції, зборах). Це рішення має бути підтримано підписами не менше 10 тисяч громадян України, які відповідно до Конституції України ( 254к/96-ВР ) мають право голосу на виборах, зібраними не менш як у двох третинах районів не менш як двох третин областей України, міст Києва і Севастополя та не менш як у двох третинах районів Автономної Республіки Крим. 
Можу зайнятись таким проектом, як реєстрація політичної партії, але якщо немає можливості провести установчий з'їзд і залучитись підтримкою 10 000 громадян, тоді і братись за таке діло немає чого.

Оформлення субсидії на комунальні послуги

На сьогодні отримання субсидії є мабуть найболючішою темою, особливо серед малозабезпеченого населення.

Які сім'ї мають правові підстави для отримання субсидії? На теперішній час таке право мають ті сім'ї, межі сукупного доходу яких (кожного члена сім'ї, без виключення) не перевищують 15%, або 10% середньомісячного доходу. В цей дохід враховуються також і пільги, якщо вони існують.

Щодо пенсіонерів, які проживають та зареєстровані в помешканні, або зареєстрованих разом із дорослими неповнолітніх, осіб непрацездатних, інвалідів (першої, другої груп),  середньомісячний дохід яких не перевищує п'ятдесяти відсотків від прожиткового мінімуму на одного чоловіка, то розмір субсидії визначається із розрахунку — десяти відсотків сплати за ЖКП, від сукупного середньомісячного доходу (всіх осіб, які мешкають).

В кого право на отримання субсидії відсутнє?

Слід зазначити, що не кожний громадянин має підстави і право отримати субсидію. Для призначення якої, спершу враховується майновий стан осіб, які звернулися.

Субсидія не може бути призначена у разі, коли

На який термін призначається житлова субсидія?

Детальніше:

На сайті

На сайті 6 гостей та відсутні користувачі

Про нас

Юридичні послуги надаються у сфері реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Надійно представляємо інтереси клієнтів в органах виконавчої влади України, допомогаємо в отриманні різноманітних необхідних документів для Підприємств.

Зв'язатися з нами

  • Україна, м. Львів
  • 097 148 23 83
  • 093 08 16 164