Adv: Adelinahost is a leading web hosting company offering services in US and Europe. One of the largest LYRICS websites https://lyrics.az and https://azlyrics.az hosted by Adelinahost.
Ви тут: Головна \ Послуги \ Реєстрація релігійної громади

Реєстрації релігійної громади

книга Джона Апдайка
Биография Дэвида Моррела
продажа авто в омске
книжный магазин книжный магазин онлайн

Поняття релігійної громади

Релігійна громада – це місцева організація віруючих громадян одного і того ж культу, течії, віросповідання , напрямку, які об’єдналися для задоволення своїх релігійних потреб.

Реєстрації релігійної громади

Для реєстрації релігійної громади необхідно подати у відділ національностей та релігій нп ім’я обласної державної адміністрації наступні документи:

  1. Заява громадян за підписом 10 чоловік, які утворили релігійну громаду і досягли 18-річного віку -1 примірник;
  2. Статут релігійної громади – 3 примірники;
  3. Протокол загальних зборів;
  4. Заява щодо місцезнаходження релігійної громади або копія свідоцтва про право власності на будівлю -1 примірник

Орган, який здійснює реєстрацію, в місячний термін розглядає заяву, статут (положення) релігійної організації, приймає відповідне рішення і не пізніш як у десятиденний термін письмово повідомляє про нього заявникам.

У необхідних випадках орган, який здійснює реєстрацію статутів (положень) релігійних організацій, може зажадати висновок місцевої державної адміністрації, виконавчого органу сільської, селищної, міської ради, а також спеціалістів. У цьому разі рішення про реєстрацію статутів (положень) релігійних організацій приймається у тримісячний термін.

Після реєстрації в облдержадміністрації релігійна громада має здійснити державну реєстрацію – засвідчити факт створення шляхом внесення відповідних записів до Єдиного державного реєстру. Державна реєстрація релігійних громад проводиться державним реєстраитором.

На сайті

На сайті 7 гостей та відсутні користувачі

Про нас

Юридичні послуги надаються у сфері реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Надійно представляємо інтереси клієнтів в органах виконавчої влади України, допомогаємо в отриманні різноманітних необхідних документів для Підприємств.

Зв'язатися з нами

 • Україна, м. Львів
 • 097 148 23 83
 • 093 08 16 164